preskoči na sadržaj

Osnovna škola Andrije Palmovića Rasinja

Login
Dokumenti za prikaz
Tražilica
Kalendar
« Rujan 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Korisni linkovi
Upisi u srednje škole
Anketa
Da li redovito pušite




Arhiva dokumenata
 
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
VI. ŽUPANIJSKA SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA
Autor: Vesna Zamljačanec, 1. 5. 2017.

VI. ŽUPANIJSKA SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA

      KOPRIVNIČKO- KRIŽEVAČKE ŽUPANIJE

 

 

Upravni odjel za prosvjetu, kulturu i sport Koprivničko- križevačke županije, Podružnica HUUZ-a Koprivničko- križevačke županije i Osnovna škola Andrije Palmovića Rasinja bili su domaćin VI. županijske smotre učeničkih zadruga Koprivničko- križevačke županije, koja se održala u subotu 29. travnja 2017. godine na Trgu bana Jelačića u Koprivnici u sklopu manifestacije „Sajam cvijeća“.

 

Okvirni vremenik manifestacije VI. županijske smotre UZ Koprivničko- križevačke županije:

 

                 8,00 do 9,00 - uređenje izložbenog prostora

 

                        9,00 do 9,30 – razgled štandova, okrepa zadrugara i voditelja

 

                        9,30 do 13,00 - rad prosudbenog povjerenstva

 

                   14,00 do 15,00- okrugli stol

              

                   10,00-15,00 - kulturno umjetnički program, prigodna prodaja

 

 

 

Na VI. Županijskoj smotri učeničkih zadruga natjecalo se 10 učeničkih zadruga od 19 koliko ih je registrirano u Koprivničko- križevačkoj županiji.

 

VI. ŽUPANISKA SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA KOPRIVNIČKO- KRIŽEVAČKE ŽUPANIJE

ZBIRNA LISTA VREDNOVANJA

Rd.

broj

 

Učenička zadruga, škola i mjesto

Pisano  izvješće / Aktivnosti/Ekologija-baština/Poduzetništvo

Estetika

Izložbeni prostor/

proizvod

Praktični rad

Izvedba/

Pisani napuci

Ukupan broj bodova

1.

UZ „Kotačica“

OŠ Kloštar Podravski

  1.  

20

 

 

10

 

 

50

 

 

2.

UZ Kupina

OŠ A. Palmovića, Rasinja

19

 

 

19

 

 

10

 

 

48

 

 

3.

UZ „Mak“

OŠ Mihovil Pavlek Miškina, Đelekovec

18

 

 

18

 

 

9

 

 

45

 

 

4.

UZ „Ključ“

OŠ Sveti Petar Orehovec

19

 

 

13

 

 

10

 

 

42

 

 

5.

UZ „ Nemčićevi suncokreti“

OŠ Antun Nemčić Gostovinski, Koprivnica

14

19

 

8

 

41

 

6.

UZ „Križevčanci“

Centar za odgoj, obrazovanje  rehabilitaciju, Križevci

16

14

10

 

40

 

 

 

7.

 

UZ „Iskra“

OŠ Ferdinandovac

15

17

5

37

8.

UZ „Đurđica“

OŠ Đuro Ester, Koprivnica

14

 

 

16

 

 

6

 

 

36

 

 

9.

UZ „Tilia“

OŠ Prof. Blaž Mađer, Novigrad Podravski

12

 

 

14

 

 

9

 

 

35

 

 

10.

UZ „Sveti Marko Križevčanin“

OŠ Vladimir Nazor, Križevci

12

 

 

10

 

 

6

 

 

28

 

 

 

 

U Koprivnici, 29. travanj 2017.

 

                                                                                                                                     Članovi prosudbenog povjerenstva:

                                                                                                                                                                                                        Snježana Hranić

                                                                                                                                                                                                            Sabina Lončarić

                                                                                           Anita Pretković

 




Izvor: Kornelija Havaić


[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju